Cервіс єМалятко доступний для жителів тимчасово окупованих територій

Cервіс єМалятко доступний для жителів тимчасово окупованих територій
257333 ПЕРЕГЛЯДІВ

єМалятко продовжує удосконалюватись і відтепер сервіс доступний для жителів тимчасово окупованих територій. Відтак, щоб отримати свідоцтво про народження, родинам діти яких народилися в Криму, Донецькій або Луганській областях, необхідно:
1.Подати заяву про встановлення факту народження дитини через Електронний суд: https://id.court.gov.ua/
До заяви додати:
копії документів, що підтверджують народження дитини: свідоцтво про народження та/або медичні довідки
копії паспортів та ідентифікаційних кодів батьків
копію свідоцтва про шлюб (за наявності)
інші докази факту народження дитини (за наявності)
2.Отримати номер судового рішення
3.Подати заяву на отримання комплексної послуги єМалятко на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko/
Подати заяву можуть батьки дітей віком до 18 років, народжених на тимчасово окупованих територіях, які ще не отримали українське свідоцтво про народження.
Оберіть будь-який відділ ДРАЦС та додаткові послуги, які хочете отримати. Доступні такі послуги:
присвоєння номеру платника податків
присвоєння УНЗР та визначення належності дитини до громадянства України (за умови, якщо батьки або один з них мають власний УНЗР)
допомога при народженні дитини
реєстрація місця проживання дитини (за умови реєстрації одного з батьків у містах, де вже доступна послуга)
4.Підпишіть заяву електронним підписом
5. Заберіть свідоцтво у відділі ДРАЦС у зручний для вас час.
Крім цього сервіс єМалятко розпочинає співпрацю з Укрпоштою, - зазначає Тарас Грень начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів). Відтепер батьки подавши заяву на реєстрацію дитини онлайн за декілька днів зможуть отримати оригінал свідоцтва вдома від кур'єра або у поштовому відділенні.
Щоб отримати свідоцтво, потрібно зареєструватися у diia.gov.ua/services/yemalyatko та при замовленні вибрати опцію «отримати поштою».
Способи оплати:
у поштовому відділенні — вартість доставки 46 гривень
кур'єром додому — 66 гривень
Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовлення
Терміни доставки — до 2-х днів у межах області та до 3-х днів у межах України, з моменту оформлення свідоцтва у відділі ДРАЦС.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео