Хто вони, працівники місцевих центрів БВПД

Хто вони, працівники місцевих центрів БВПД
380725 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги створені 6 років тому. Начебто ще недавно були вперше відкриті двері для Валентини Петрівни з Донецька, яка не може отримати пенсію, Валерія, який не може повернути зарплату за час служби в АТО, Альони Іванівні, яка потерпає від насильства з боку чоловіка, тим, кому потрібна правова допомога, аби захистити та відновити свої порушені права.

Для того, щоб кожний міг реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу були створені місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - місцеві центри).

Хто вони, працівники місцевих центрів?
У Донецькій та Запорізькій областях працює 5 місцевих центрів: у Бердянську, Запоріжжі, Краматорську, Маріуполі та Мелітополі. Станом на 30.06.2021 року працюють 63 працівника, з них 49 – юристи, інші забезпечують вчасне покриття рахунків, виплату заробітної плати працівникам та оплату послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
Близько 12% працівників - є адвокатами, 14% працюють з початку існування місцевих центрів. За гендерним розподілом 73% юристок та 27% юристів. Фахівці та фахівчині місцевих центрів в постійному пошуку нових знань. Адже, юрист чи адвокат це не тільки людина, яка знає закони, це людина яка не осудить, вислухає, зрозуміє та підтримає.
«Історії людей різні, але їх об’єднує одне – кожна з них насичена тяжкими життєвими історіями, про які важко розповідати незнайомій людині. Саме тому, наше першочергове завдання налагодити довірливі стосунки з людиною, яка до нас звертається» - зазначила юристка Краматорського місцевого центру, Майя Залізняк.

Для кого працюють місцеві центри?
Кожен може звернутися за правовою консультацією чи роз’ясненням, юристи охоче допоможуть скласти документ не процесуального характеру, наприклад скаргу на дії органів державної або місцевої влади, запит до організації або звернення до установи.
Також, в місцевих центрах можна скласти позовну заяву, або інший процесуальний документ та звернутись за представництвом в суді. Для отримання цих послуг потрібно належати до однієї з категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу: громадяни з незначним доходом, ВПО, АТО, діти, землевласники та багато інших. Ознайомитись з повним переліком осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу можна за посиланням bit.ly/3hngiAT.
Слід завітати на правопросвітницький захід, щоб дізнатись про останні зміни у законодавстві, механізми та способи захисту свої прав та про можливості гарантовані державою. Майже кожного дня юристи місцевих центрів проводять лекції, семінари та зустрічі з клієнтами в усіх куточках регіонів. На правопросвітницьких заходах можна підвищити свою обізнаність у сфері права, отримати корисні поради, знайти шляхи вирішення правового питання та навіть отримати індивідуальну консультацію з юристом, інакше кажучи, вирішити своє правове питання тут і зараз.

«Правопросвітницькі заходи важлива і невід’ємна частина нашої повсякденної роботи. Організовуючи заходи ми завжди намагаємося зробити їх корисними та цікавими, відшукати для кожної аудиторії свій підхід. Ми й самі отримуємо задоволення, коли проводимо такі заходи» - поділилась юристка Мелітопольського місцевого центру, Інна Єлісєєва.

За перші 6 місяців 2021 року фахівці організували та провели понад 450 правопросвітницьких заходів, які відвідали майже 7000 осіб.
Така зацікавленість людей до правової обізнаності не може не тішити, оскільки для багатьох українців система БПД нерідко стає останньою надією на відновлення справедливості. Адже, багато людей звертаються до місцевих центрів, відчувши байдужість, формалізм та бюрократичне ставлення до себе.
Завдяки роботі місцевих центрів, люди знають, що порушені права треба відновлювати, а працівники місцевих центрів в цьому їм допомагають!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео