Як називали жителі Рівненщини дітей у першому півріччі 2021 року?

Як називали жителі Рівненщини дітей у першому півріччі 2021 року?
384731 ПЕРЕГЛЯДІВ

В обласному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) проаналізували імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації у першому півріччі 2021 року. Відтак, серед найпопулярніших чоловічих імен, якими називали батьки своїх дітей стали: Артем, Владислав, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр, Марк, Давид, Ілля, Микола, Роман, Андрій, Данило, Даниїл, Денис, Назар. Разом з тим, найуживаніші жіночі імена цьогоріч виявилися - Анна, Ангеліна, Аріна, Емілія, Єва, Мілана, Соломія, Софія, Анастасія, Богдана, Вікторія, Варвара, Вероніка, Тетяна, Поліна, Дарина, Мія, Злата, Уляна.
До вибору імені своїй дитині окремі батьки ставляться досить креативно, обираючи при цьому рідковживані, оригінальні і знакові імена. Так, цього року на Рівненщині з’явилися нові жителі - Азарій, Авенір, Адріан, Алєкс, Арон, Богуслав, Веніамін, Габріель, Герман, Дамір, Дарій, Даніель, Девід, Дерек, Єфрем, Єлисей-Георгій, Еміліан, Еліан, Ізмаїл, Ілеос, Йсиф, Карім, Кевін, Крістіан, Лаврентій, Леон, Мартін, Натан, Нафанаїл, Платон, Рувім, Рудольф, Самуель, Сем, Мойсей, Теодор, Устим, Ян.
Рідкісні жіночі імена - Айя, Алія, Анабель, Асія, Аюна, Агнесса, Даяна, Вірсавія, Евніка, Есмін, Єремія, Заріна, Йордана, Іларія, Ізабелла, Жасмін, Лія, Ликерія, Лола, Маріам, Мелісса, Ніколь, Ніка, Ноелла, Вірсавія, Есмі, Калерія, Єсенія, Олівія, Орислава, Рахіль, Ріанна, Руфа, Сільвія, Стелла, Суламіта, Теона, Тіна, Ясміна.
«За 6 місяців 2021 року працівники відділів ДРАЦС Рівненської області зареєстрували 4264 народжень дітей. Успішно оброблено 3925 заяв в рамках проєкту єМалятко, з них 3063 заяви батьки подали через відділи ДРАЦС, 627 – Центри надання адміністративних послуг, 4 – заклади охорони здоров’я та 231 заяву батьки подали он-лайн на порталі Дія. Загалом у червні 97% родин зареєстрували народження дітей скориставшись сервісом єМалятко. До слова, це один із найвищих показників по Україні», - зазначила Оксана Сальчук, заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) у Рівненській області.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео