Протягом І півріччя 2021 зареєстровано 17 056 звернень через вебпортал у сфері держреєстрації

Протягом І півріччя 2021 зареєстровано 17 056 звернень через вебпортал у сфері держреєстрації
374930 ПЕРЕГЛЯДІВ

ШВИДКО, ЛЕГКО, ЗРУЧНО - отримуйте послуги ДРАЦС онлайн.
За допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»:
https://dracs.minjust.gov.ua громадяни мають можливість отримати необхідні послуги ДРАЦС не виходячи з дому.
Так, протягом І півріччя 2021 було зареєстровано 17 056 звернень через вебпортал.
Маючи доступ до мережі Інтернет за лічений час Ви зможете:
- подати заяви у сфері ДРАЦС: про народження, смерть , шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені; про анулювання або поновлення актового запису цивільного стану; для повторної видачі свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
- здійснити попередній запис на прийом у зручний для себе час;
- отримати консультацію щодо надісланих через Веб-портал заяв чи звернень;
- здійснити необхідну оплату державного мита чи платних послуг;
- відслідковувати стан заяв в Особистому кабінеті.
Як скористатися сервісом?
Перейдіть на сайт за посиланням: https://dracs.minjust.gov.ua та пройдіть первинну реєстрацію.
На Головній сторінці Веб-порталу обрати вкладку «Первинна реєстрація», введіть логін, електронну пошту, прізвище, власне ім’я, по батькові.
На електронну адресу користувача веб-порталу надійде пароль для входу в особистий кабінет.
Для входу в особистий кабінет необхідно перейти за посиланням, яке вказано в повідомленні, та ввести логін та запропонований пароль.
Далі натиснути кнопку [Вхід].
Запропонований в повідомленні пароль можна буде змінити, скориставшись відповідним пунктом меню особистого кабінету користувача.
Тепер можна подавати заяву у сфері ДРАЦС.
Також звертаємо Вашу увагу, що подання заяви можливе за умови наявності кваліфікованого електронного підпису.
У разі відсутності кваліфікованого електронного підпису формується звернення до заяви, що потребує подальшого особистого звернення до відділу ДРАЦС впродовж 3 днів.

Нагадуємо, як отримати електронний цифровий підпис:
Вам необхідно звернутися до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (https://czo.gov.ua/ca-registry) і надати заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Якщо ви звернетесь до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Приватбанку ви зможете отримати кваліфікований електронний підпис безкоштовно.
Тож, користуватися усіма можливостями елекронних сервісів легко та швидко. Переконайтеся самі!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео