Мода на імена: як називали дітей у 2021 році?

Мода на імена: як називали дітей у 2021 році?
370226 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вибір імені для малюка – одне з найвідповідальніших завдань, яке постає перед батьками.
Дехто дотримується релігійних канонів, хтось звертає увагу на співзвучність імені, прізвища та по батькові, для когось важливими є походження та значення імені.
Ми в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) реєструємо діток з різними, інколи рідкісними іменами.
Ділимося з вами підбіркою імен, якими називали маленьких українців батьки у першому півріччі 2021 року.

Місто Київ:
Найпоширеніші імена
Марія, Єва, Мілана, Поліна, Софія.
Олександр, Марк, Тимофій, Дмитро, Максим, Артем.
Рідкісні імена
Мелодісон, Вєдана, Агувія, Домініка, Златослава, Стефанія, Квітослава, Афіна, Іларія, Ліана, Сабіна, Доне Дарина, Алія, Єсенія, Ніна, Іллінка, Лаура, Рада, Аврора, Устина, Міа, Єва.
Єрофій, Александер, Клім, Філіп, Устим, Саватій, Єлисей, Кузьма, Федір, Ілон, Остап, Всеслав, Варфоломій, Адам, Фелікс, Альберт, Никифор, Тихон, Василь, Сергій, Олексій, Григорій, Олег.

Київська область:
Найпоширеніші імена
Анна, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Емілія, Єва, Марія, Поліна, Соломія, Софія.
Андрій, Артем, Богдан, Владислав, Данило, Давид, Дмитро, Матвій, Марк, Максим, Назар, Олександр, Тимофій, Ярослав.
Рідкісні імена
Аламея, Асія, Вів’єн, Женєва Лейла, Медіна, Слав’яна, Хаджар, Фейза-Софія, Юнона, Ясміна.
Дем’ян, Еліазар, Ельдар, Емануїл, Мікаіль, Натаніель, Тамерлан, Убайд, Федір, Фелікс.

Черкаська область:
Найпоширеніші імена
Софія, Мілана, Емілія, Вероніка, Єва, Злата, Марія, Поліна, Анна, Аделіна.
Максим, Олександр, Артем, Марк, Матвій, Назар, Богдан, Володимир, Тимофій, Дмитро.
Рідкісні імена
Аврора, Вілена, Даяна, Єсенія, Іоанна, Каталея, Квітослава, Муніса, Флорентіна, Юна.
Аліхан, Гурген, Джастін, Евін, Єфимій, Ладослав, Міларал, Оскар, Фелікс, Яромир.
Ознайомлюйтеся з добіркою. Можливо, вона послужить натхненням, щоб визначитись, як назвати вашого малюка.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео