Отримати паспорт в 36 років. Встановлено факт постійного проживання на території України

Отримати паспорт в 36 років. Встановлено факт постійного проживання на території України
26421 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пані Олена, жителька села Бурчак Запорізької області, 36 років не мала жодного документу, що підтверджував її особу, вона не могла офіційно працювати, володіти житлом або іншим майном, скористатися послугами банку, отримати від держави допомогу, звернутися до лікаря. Тож сусідка жінки вирішила допомогти їй та звернулась до Михайлівського бюро правової допомоги.

Тетяна Мороз, фахівець бюро, призначила зустріч з Оленою для з’ясування обставин справи. Виявляється ще в 1989 році мати Олени разом з нею та двома іншими дітьми приїхала до Української РСР в пошуках роботи. Родина оселились у селі Бурчак. Олена була найменшою дитиною і навіть не уявляла, що у жодного з членів родини немає жодних документів.

До дитячого садка та школи мати мене не водила. Один з братів навчався в школі-інтернаті в Дніпропетровській області, другий потрапив до місць позбавлення волі. Документи, що посвідчують особу у них були відсутні, мати цим не займалася, розповідає Олена.

Олена за все своє життя не мала документу навіть про народження. Небайдужі мешканці села у 2019 році допомогли жінці направити запит до Російської Федерації. Після тривалого очікування  Вона отримала повторно видане свідоцтво про народження.

Відразу Олена звернулась до Михайлівського сектору міграційної служби з бажанням оформити паспорт громадянина України, але там жінці відмовили в зв’язку з тим, що особу Олени було неможливо ідентифікувати, відповідно не можливо встановити належність до громадянства України.

Сектор міграційної служби рекомендував Олені звернутися до суду для встановлення факту проживання на території України. До адвоката Олена не могла звернутись у зв’язку з матеріальними труднощами і її сусідка вирішила звернутись разом з жінкою до Михайлівського бюро правової допомоги.

Фахівець бюро не лише надала вичерпне роз’яснення щодо подальших дій Олени, а й допомогла підготувати всі необхідні процесуальні документи.

У березні жінка подала до Михайлівського районного суду заяву про встановлення юридичного факту – постійного проживання на території України станом на 24 серпня 1991 року. Під час розгляду заяви було подано уточнюючі вимоги, відповідно до яких Олена просила – ідентифікувати її як особу та встановити факт проживання на території України станом на 24.08.1991 року у неповнолітньому віці, що є істотними фактами для виконання рішення в майбутньому.

Розглянувши справу суд виніс рішення заявлені вимоги Олени задовольнити повністю. Рішення суду вступило в законну та незабаром Олена отримає довгоочікуваний документ.

Дана справа зареєстрована в Єдиному реєстрі судових рішень за № 321/429/21

Теги: отримання паспорту,встановлення громадянства,факт проживання на території України,Правова допомога,міграційна служба

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео