Особливості присвоєння адрес об’єктам будівництва та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Особливості присвоєння адрес об’єктам будівництва та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
37567 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перш за все, необхідно знати до кого звертатися для того, щоб присвоїти адресу. Отже, уповноваженими органами з присвоєння адрес є:
виконавчий орган сільської, селищної, міської ради - у разі, якщо об’єкт
знаходиться у межах території, на яку поширюються повноваження сільської,
селищної, міської ради;
місцева державна адміністрація - у разі, якщо об’єкт знаходиться у межах
території, на яку не поширюються повноваження сільської, селищної, міської
ради, а також у разі неприйняття органом з присвоєння адреси рішення про
присвоєння, зміну, коригування, анулювання адреси.
У містах з районним поділом за рішенням міських рад повноваження можуть делегуватися
виконавчим органам районних в місті рад.
За рішенням Київської міської ради повноваження можуть делегуватися органам, визначеним Законом України "Про столицю України - місто-герой Київ".
Орган з присвоєння адреси протягом п’яти робочих днів з дня отримання повідомлення про необхідність присвоєння адреси об’єкту нового будівництва: приймає рішення про присвоєння адреси, що повинно містити відомості про ідентифікатор об’єкта будівництва;
оприлюднює рішення про присвоєння адреси на своєму офіційному веб-сайті (у разі наявності);
вносить інформацію про присвоєння адреси (у тому числі копію рішення про присвоєння адреси) до Реєстру будівельної діяльності.
Адреса присвоюється об’єктам будівництва, будинкам, будівлям, спорудам, квартирам, гаражним боксам, машиномісцям, іншим житловим та нежитловим приміщенням, які є самостійними об’єктами нерухомого майна.
Адреса не присвоюється: тимчасовим спорудам; будівлям та спорудам, що є приналежністю відповідної будівлі або споруди або їх складовою частиною;  іншим об’єктам нерухомого майна, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес об’єктів нерухомого майна, а це: земельні ділянки, автомобільні дороги (крім вулиць і доріг населених пунктів, залізниці, злітно-посадкові смуги, мости, естакади, тунелі та метро, порти, канали, греблі та інші водні споруди, магістральні трубопроводи, комунікації та лінії електропередачі, місцеві трубопроводи та комунікації.
Єдину процедуру присвоєння, зміни, коригування адрес
об’єктів будівництва, будинків, будівель, споруд, окремих частин об’єкта, які є
самостійними об’єктами права на нерухоме майно (квартир, гаражних боксів), встановлено Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам
нерухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від
07 липня 2021 року № 690, що набрав чинності з 10 липня 2021 року.
Необхідно звернути увагу на важливий момент, що адреса вважається присвоєною з дня внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння.
Реєстр будівельної діяльності входить до складу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Також нововведенням є те, що при поданні заявником технічного паспорта на об’єкт нерухомого майна чи об’єкт незавершеного будівництва для державної реєстрації речових прав державний реєстратор прав на нерухоме майно з 1 серпня 2021 року має забезпечити перевірку інформації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва про результати проведення технічної інвентаризації. При цьому законодавством не встановлено будь-яких винятків в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання відповідного технічного паспорта. - Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Єдина державна електронна системи у сфері будівництва забезпечує внесення до електронного кабінету користувача відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна.
До запровадження електронної інформаційної взаємодії між Державним
реєстром прав та Єдиною державною електронною системою у сфері
будівництва з метою дотримання вимог законодавства, перевірка відповідних перевірка відповідних відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна проводиться за допомогою порталу електронної системи за посиланням:https://e-construction.gov.ua/proj_inv.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео