Правопросвітництво та консультування жителів Золотоніщини з земельних питань

Правопросвітництво та консультування жителів Золотоніщини з земельних питань
4816 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з відкриттям ринку землі в Україні роз’яснення норм земельного законодавства набувають неабиякої актуальності. Багато українців є землевласниками та землекористувачами земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. З метою інформування громадян про новели земельної реформи, в рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», 17 серпня працівник Канівського бюро правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання БВПД Олена Васильченко здійснила виїзд до Прохорівського старостинського округу Ліплявської ОТГ. Фахівчиня провела семінар на тему: «Відкриття ринку землі в Україні» та консультування місцевих жителів з питань земельних правовідносин.


Під час заходу присутні землевласники та землекористувачі дізналися, що з 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який скасував мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.


«З 1 липня 2021 року і до 1 січня 2024 року купувати землі сільськогосподарського призначення зможуть лише фізичні особи-громадяни України. У перші два роки функціонування ринку землі одна фізична особа зможе придбати тільки 100 га землі. А з 2024 року сільськогосподарські землі зможуть купувати і юридичні особи з обмеженням до 10 тисяч гектарів», - повідомила Олена Васильченко.


Іноземці, особи без громадянства та іноземні юридичні особи отримають право на придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення лише у тому разі, якщо українці проголосують за це на референдумі. Будь-які іноземні громадяни навіть після прийняття схвального рішення на референдумі не зможуть придбати земельну ділянку, якщо вона розташована ближче 50 км від державного кордону України.


Важливо! Розрахунок за купівлю земельних ділянок сільськогосподарського призначення може відбуватися лише в безготівковій формі. До 1 січня 2030 року ціна продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення не може бути меншою їх нормативної грошової оцінки. У разі відсутності у покупця документів, що підтверджують джерела походження коштів або інших активів, за які купується ділянка, її продаж буде заборонено. Купувати можливо лише приватні ділянки. Землі державної та комунальної власності не підлягають продажу.


По завершенню заходу у приміщенні Прохорівського старостату функціонував консультаційний пункт доступу до правової допомоги, під час роботи якого громадяни мали змогу отримати юридичні консультації щодо земельних та інших правових питань.


Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо земельних правовідносин звертайтеся до системи надання безоплатної правової допомоги. Правову консультацію можливо отримати за номером 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів), а також звернувшись до місцевих центрів та бюро безоплатної вторинної правової допомоги (контакти на сайті системи) або скориставшись мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога».

Теги: земельні питання,юридична консультація,Золотоноша,Черкаси,безоплатна правова допомога

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео