Бумеранг долі: Кримська платформа стане основною зброєю України щодо анексії

Бумеранг долі: Кримська платформа стане основною зброєю України щодо анексії
5180 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Туреччини відкрито заявляє про те, що Кримська платформа є одним з найважливіших ричагів рятування Криму. Реджеп Тайіп Ердоган є щирим прихильником створення Кримської платформи та обіцяє своє міцне слово та руку підтримки.
Політика Туреччини щодо суверенітету української держави та її цілісності із Кримом є незмінною – як і Європа та США, Туреччина вважає анексію Криму незаконною та протиправною.


В установчому саміті Кримської платформі, який відбувся у Києві 23 серпня, візьмуть участь 44 держави. Як повідомляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, 14 з них будуть представлені на рівні президентів та голів урядів. На диво українців, Азербайджан відмовився надсилати представників, але договір для підписання саміту буде доступний для всіх країн.


Кримська платформа буде мати свій офіс, що стане ліфтом для всіх охочих піднятися до влади і сказати своє слово. До речі, працювати офіс буде щоденно.
За задумом Києва, існування Кримської платформи припиниться тільки після повернення Криму Україні. Перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова називає платформу "консультативно-комунікаційним механізмом", що об’єднає політиків, дипломатів та громадянських активістів.

Примусова для Росії, довгоочікувана для інших
Основним завданням саміту та взагалі Кримської платформи є примусова для Росії мирна деокупація Криму. Еміне Джапарова має 5 пріоритетних напрямків щодо політики повернення Криму, одним із яких є подолання екологічних наслідків. Ситуація і справді лякає – за останні 5 років кримське повітря перетворилося із цілющого на забруднене. Всьому виною постійні стрілянини та протести із димовими шашками. Особлива увага буду приділена політичним в’язням.


Хоче Росія того чи ні, але вже 44 країни зі своїми представниками розробляють план дій для Кримської платформи. Об’єднання проти спільного ворога і справді може зміцнити не тільки внутрішню політику країн, а й зовнішню. Будемо сподіватися, що після саміту обіцянки всіх країн ввійдуть у чин.

Теги: Кримська платформа

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео