ЄС – реальна перспектива чи Мобі Дік для України?

ЄС – реальна перспектива чи Мобі Дік для України?
5521 ПЕРЕГЛЯДІВ

«З урахуванням політичної ситуації в ЄС, того як проходять питання щодо розширення, то так, думаю, що, на жаль, це малоймовірно в найближчі роки» - Валдіс Домбровскіс  красномовно відмовив Україні у вступі в Союз. Замкнуте коло подовжується ще на 5 років, а на чіткі перспективи разом з Україною очікують Грузія та Молдова.

Підписання угоди про інтеграцію України із ЄС стало відправною точкою, але лише для однієї зі сторін. І, власне, вже 7 років українці разом із друзями по нещастю Грузією та Молдовою йдуть до «світла у кінці тунелю». Питання в тому, на скільки кілометрів цей тунель протягається. Розберемося у трьох факторах, що є нашою основою для інтеграції – народ, влада та фінанси.

Народ, влада та фінанси – три кити інтеграції

Соціологічні інстанції провели дослідження щодо ставлення українців до ЄС. Отже, станом на літо 2021 року, 59% опитуваних схильні до позитивної думки, 24% налаштовані проти, інші утрималися від голосування. Кожен повнолітній громадянин має свою думку щодо політичних змін взагалі, але керуючим фактором  завжди є  вік. Не дивно, що молодь голосує за реформи – відсоток позитивної думки склали люди від 18 до 35 років. Негативне ставлення до Євросоюзу літні люди  аргументують тим, що вже і так багато бачили. Нейтральність — стабільна позиція, до якої вдалися люди від 40 до 50 років. У сумі, народ бачить перспективу у вступі до ЄС.

З 1993 року українська влада протоптувала нам шлях до Європи. Маленькі кроки кожного президента давали своє, доки у 2014 році Віктор Янукович не припинив інтеграцію. Угода про призупинення інтеграції спричинила хвилю протестів, що скинула Януковича та його уряд. 24 грудня 2013 року Міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив, що «тепер зусилля його Міністерства» та інших державних установ зосереджені на подальших переговорах з ЄС щодо забезпечення умов для реалізації угоди про асоціацію ". багато слів, що врешті були підтверджені діями. Вже у 2015 році під керівництвом Порошенка відбувся 17-ий саміт про асоціацію з ЄС, далі почав діяти всеохопний закон про торгівлю між країнами. З 21 лютого 2019 року в Конституції України прописано вступ України в Європейський Союз, що робить неможливим зміну зовнішньої політики України. Зараз, за президенства Володимира Зеленського справи щодо інтеграції йдуть активно, Україна підтримує Європейський зелений курс.

Щодо фінансів – позики Україні готові дати багато країн-інтегрантів, а також МВФ. Питання стоїть у тому, чи  зможе наша система їх виплатити? Позики працюють за системою «дати-взяти», тож Україні треба активно поповнювати не тільки фінансові, а й сировинні ресурси.

Висновки

Отже, замість того, щоб дарувати світу нові метафори, влада та народ справді йдуть до омріяної інтеграції, хоче цього ЄС чи ні.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео