Верховна Рада готується знімати недоторканість з депутатів

Верховна Рада готується знімати недоторканість з депутатів
81172 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутати Верховної Ради України готуються до прийняття тих необхідних законодавчих змін, котрі значно спростять трудомістку процедуру зняття недоторканості з тих депутатів, які підозрюються у скоєнні злочинів. Варто відзначити, що процедура скасування депутатської недоторканості у майбутньому не дозволить злочинцям-чиновникам залишати межі нашої держави та, як наслідок, допоможе їм стати учасником судового процесу саме в Україні.

З точки зору спікера ВР Андрія Парубія, скасування недоторканості депутатів – одне з найважливіших завдань української влади на сьогоднішній день. Це підтверджено й втечею скандально відомого «газового махінатора» Олександра Онищенко, котрий залишив Україну перед фінальним депутатським голосуванням про зняття з нього недоторканості.

За словами пана Парубія, для скасування депутатської недоторканості необхідно вносити зміни до Конституції. За цей процес мають проголосувати 300 депутатів. Якщо ж згодних з процесом скасування недоторканості буде менше вищезазначеної кількості, Верховна Рада пропонуватиме внесення змін до регламенту, у тому числі й стосовно спрощення процедури зняття недоторканості та отримання дозволу на депутатський арешт.


Мої відео