Ека Згуладзе розповіла коли Україна відчує результати поліцейської реформи

Ека Згуладзе розповіла коли Україна відчує результати поліцейської реформи
239056 ПЕРЕГЛЯДІВ

МВС України разом із Екою Згуладзе запропонувало новий пакет реформ. Сама автор інноваційних проектів розповіла суть нововведень і розкрила терміни, коли українці відчують реальний вплив змін у суспільстві.

Міліція – не викликає в українців довіри. Урядовці говорять про реформування міліції ледь не з часів завершення Майдану.
МВС України разом із Екою Згуладзе запропонувало новий пакет реформ. Сама автор інноваційних проектів розповіла суть нововведень і розкрила терміни, коли українці відчують реальний вплив змін у суспільстві.
«У нас є більше місяця, щоб налагодити роботу міліції. Наша мета не просто посадити нових людей на посади, реструктуризувати місцеві підрозділи – ми хочемо, щоб людина у формі викликала довіру, а не острах», - зазначає Згуладзе.
На меті у грузинського реформатора стоїть боротьба з корупцією в органах. Пані Ека вважає, що викоренити хабарників можна двома відомими шляхами: посиленням кримінальної відповідальності та збільшенням заробітних плат.
Більше того, Згуладзе вважає, що тепер треба повністю змінити шляхи роботи патрульних: «Ми хочемо заохотити громадськість, так би мовити, співпрацювати з правоохоронними органами. Люди повинні оцінювати якість роботи міліції, повідомляти про загрозу правопорушень, а найголовніше – це те, що міліціонери будуть звітувати перед людьми за пророблений відрізок роботи».
«Нова реформа почне проявляти себе через 5, якщо не більше років», - прогнозує пані Ека. За її словами, на даний період вже розроблені стандарти, але поки вони стануть реально дієвими – можуть застаріти: «В цьому є і плюси, і мінуси. Ця реформа, мабуть, ніколи не скінчиться, адже виникнуть нові потреби у суспільства і знову прийдеться щось міняти. За точку відліку ми для себе беремо 2 роки. Саме за цей час Україні повинна з’явитися нова поліція».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео