Особливості Державного бюджету на 2019 рік

Особливості Державного бюджету на 2019 рік

Новий основний фінансовий документ країни набере чинності 1 січня 2019 року.

Попередньо, 23 листопада нинішнього року Верховна Рада країни ухвалила проект бюджету, за який проголосувала більшість у кількості 240 народних обранців.

Сумма в 1,306,6 млрд. грн зазначена, як зведені доходи, у тій же цифрі загальний фонд сумарного бюджету складе 1,183,7 млрд. грн. Щодо видаткових коштів та кредитування на рік 2019, то дана сума фігурує в розмірі 1,406,3 млрд. грн. Аналогічно, у тій же сумі в контексті загального фонду – 1, 261,6 млрд. грн. Також державні чиновники збільшили фінансування трьох вагомих для держави галузей:

  1. Охорона здоров’я. Для свого розвитку екстрена медична допомога отримала 1 млрд. грн; первинна медична допомога та реалізація програми гарантій медицини – 15,2 млрд. грн; в свою чергу, 131,7 млрд. грн склав загальну кількість видатків на зазначену галузь.

  2. Освіта. По сумі фондів спеціального та загального типу галузь може розраховувати на 247,2 млрд. грн в контексті загального обсягу видатків зведеного бюджету.

  3. Соціальний захист. Для виплат пенсій передбачили суму в 167,5 млрд. грн; мінімальна зарплата зросте до суми в 4173 грн; оборона і безпека держави в загальному ресурсі отримають 212 млрд. Ця сума на 33,3 млрд. буде більшою ніж у 2018 році. Процент прожиткового мінімуму збільшиться на 9,4% для населення. Діти-сироти та діти з інвалідністю теж можуть розраховувати на більшу суму по забезпеченню, що разом складає 717,7 млн. грн.

Дефіцит бюджету запланували знизити до граничної межі у 2019 році, а саме 2,28% ВВП, що дозволить забезпечити стійкість та збалансованість бюджетного комплексу в цілому.

Тегі: бюджет,рада,фінанси,економіка
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
"ПРОКУРАТУРА ПРО РЕЗОНАНС В ДЕТАЛЯХ" випуск 1
"Прокуратура про резонанс в деталях". Лише у цій програмі ви почуєте всю правду про резонансні події і побачите те, що не показують у звичайних новинах. Автор програми прес-служба...
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be