Депутатам, які прогулюють роботу, погрожують публічною ганьбою

Депутатам, які прогулюють роботу, погрожують публічною ганьбою
55905 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спікер Верховної Ради пообіцяв прийняти міри для покращення парламентської дисципліни. Андрій Парубій анонсував запровадження рейтингових голосувань для перевірки присутності депутатів у робочий час.

Андрій Парубій пообіцяв посилити дисципліну у Верховній Раді. Голова українського парламенту розповів про свої плани у цьому напрямі. По-перше, буде проведено рейтингове голосування, яке має визначити присутніх у сесійній залі. Після цього перелік прізвищ прогульників буде опубліковано в офіційному друкованому органі Верховної Ради «Голос України». Спікер зауважив, що вся країна має знати, хто з народних депутатів під час воєнного стану таким чином ставиться до власних обов’язків. Парубій попередив прогульників, що нікому не дозволить поводитися таким чином з Верховною Радою.

Однією з подій, що привела спікера до такого рішення, стала затримка з ухваленням рішення Радою: через відсутність багатьох парламентаріїв протягом 30 хвилин ВР не могла закінчити з одним питанням.

Раніше Андрій Парубій вже зазначав, що єдиний спосіб впливу на прогульників у Раді – карати їх фінансово. Як повідомив спікер минулого місяця, депутатам, які не відвідували засідання, не виплатили частину заробітної плати, менше ніж за рік заощадивши на цьому більше 15 мільйонів гривень.

Мої відео