Ірина Геращенко залишить тристоронню контактну групу

Ірина Геращенко залишить тристоронню контактну групу
28615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після зміни влади Ірина Геращенко не бачить можливості продовжувати виконання своїх обов’язків як члена контактної групи з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Тому віце-спікер прийняла рішення залишити цю посаду, про що повідомила 16 травня.

Віце-спікер Верховної Ради і за сумісністю уповноважений Петра Порошенка Ірина Геращенко не бачить себе у майбутньому у ролі представника України у складі тристоронньої контактної групи. З урахуванням цього факту перший заступник голови Верховної Ради написала заяву на звільнення з цієї посади. Крім того, Геращенко офіційно припинить свою діяльність як уповноваженого Президента з мирного врегулювання ситуації на окупованих територіях. Відповідну заяву віце-спікер уже подала на розгляд Президенту.

Принагідно Ірина Геращенко відзвітувала за проведену протягом останніх п’яти років роботу, зізнавшись, що кожен заручник і загиблий став її особистим болем. З 2014 року вона здійснила понад 80 робочих візитів на Донбас, внесла більше 35 законодавчих ініціатив, ініціювала 20 постанов Верховної Ради,  а також взяла участь у більше ніж 500 міжнародних зустрічах. Віце-спікер закликала боротися до останнього до повного звільнення окупованих Росією територій і досягнення миру. Своє звернення Ірина Геращенко опублікувала на сторінці у Facebook, подякувавши Петру Порошенку за тривалу і плідну співпрацю.

Пояснюючи причину свого рішення, Геращенко зауважила, що мінський формат потребує перезавантаження, чого вона очікує від нової влади.

Теги: Геращенко,заява,звільнення,посада,тристороння контактна група
Мої відео