Завершене позачергове засідання Верховної Ради від 22 травня.

Завершене позачергове засідання Верховної Ради від 22 травня.
224725 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Раді відбулося обговорення запропонованих Володимиром Зеленським законопроектів про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» та про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі».

У Верховній Раді думки щодо висунутих президентом законопроектів розділилися. Так, представник з партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов сказав: «Наша фракція не буде підтримувати цей проект»

Представник від партії «Відродження» Анатон Яценко також закликав не голосувати за дані закони.

Ось, що з цього приводу думають представники інших партій:

«Самопоміч»: «Мажоритарка коштує людям сотні мільйонів гривень. Хочете відкриті списки – відкрийте списки, кожна партія.»

«Воля народу»: «Мажоритарна система є єдиною системою, де диктат може дивитися людям в очі. Закритим спискам – ні. Відкриті списки повинні бути.»

«Радикальна партія»: «Те, що відбувається сьогодні – демонстрація, що президент топчеться ногами по конституції.» Таку думку висловив лідер партії Олег Ляшко.

«Опоблок»: «Ми за ухвалення виборчого кодексу»

«Батьківщина»: «Треба негайно міняти виборчий закон. Це основа політичної системи в Україні. Добре, що запропонували нову виборчу систему. Давайте проголосуємо за неї та зробимо перший крок»

«Народний фронт»: «Вчора президент зробив помилку – порушив конституцію.»

В кінцевому рахунку депутати так і не змогли внести законопроекти президента до порядку денного. За це проголосувало всього 92 з потрібних 226 парламентаря.

Наступне позачергове засідання Верховної Ради планується на 28 травня 2019 року.

Теги: Верховна Рада України,Рада,законопроекти

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео