Нова система послуг eHealth

Нова система послуг eHealth
108706 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Зовсім скоро українські розробники розпочнуть роботу над новою системою, яка допоможе громадянам отримувати послуги у сфері медицини за допомогою електронної форми. Вона буде називатися eHealth. Саме такі наслідки передбачає меморандум, що підписали виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Супрун Уляна, представники громадських організацій та ІТ-бізнесу.

     Гарантувати якість та достовірність цієї системи буде Transparency International Україна. Ярослав Юрчишин, виконавчий директор ТІ Україна виразив свою думку про те, що завдяки новим діям та підходам можна і треба змінювати будь-яку застарілу систему. Ярослав впевнений, що неоціненна заслуга міністерства полягає в тому, що ці для втілення цих змін буде використано принцип електронізації послуг із тієї сфери, де чверть століття не відбувалося жодних подібних нововведень.

     Дмитро Шерембей, що займає посаду голови координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», виступив з ініціативою організувати втілення проекту, так як створення системи eHealt буде оцінене в кількості людських життів, що буде врятовано з допомогою інноваційної електронної форми.

     Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я повідомила також інформацію про те, що у планах відомство також ставить розробку таких розділів системи електронних послуг як реєстр хворих на лікуванні, облік лікарів. За допомогою eHealth пацієнти матимуть змогу отримувати свої рецепти в зручній електронній формі. Також більше не потрібно буде стояти в чергах задля отримання довідки про лікарняний, усе можна буде швидко оформити в домашній умовах!

     Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров'я, поділився термінами перших етапів розробки, серед яких окреслення дорожньої карти системи, умови користування eHealth, вихід до пілотного режиму, - все це очікується в кінці 2016 р.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео