Реформа медицини - 2017

Реформа медицини - 2017
217374 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Уряд планує внести зміни до медичної системи протягом трьох років, починаючи з нового року. В планах реформувати швидкі допомоги та фінансування усієї сфери.

     Вже на днях може бути затверджено новий план проведення реформ в українській медицині. Таку заяву зробив Гройсман.

     Перш за все, уряд припинить виділяти гроші на ліжко-місця. На зміну прийде система, коли гроші йтимуть за пацієнтом. Тобто кожен українець матиме змогу укласти договір з будь-яким терапевтом та педіатром. Кожен лікар може мати до 2000 пацієнтів у рік. Міністерство охорони здоров'я виділить на кожного з них 210 грн.

     Наступний крок – зміна служби швидкої допомоги. Депутати пропонують домогтися часу приїзду швидкої уже за 4-8 хвилин, а не 15-20, як це є сьогодні. Для досягнення цілі хочуть збільшити підстанційну мережу. Також необхідно буде підключити до роботи парамедиків. Це такі спеціально навчені надавати медичну допомогу волонтери. Наприклад, у Дніпропетровській області такий експеримент уже випробовують, і парамедики за власним бажанням надають допомогу потерпілим для полегшення роботи рятувальників.

     Експерт Революційного Пакету Реформ Ябчанко Олександр вважає, що значним кроком для держави також стане реімбурсація (оплата медикаментів державою). Запровадити це хочуть тільки трьом категоріям населення: хворим на діабет, серцево-судинні хвороби та бронхіальну астму. Кожен, хто забажає дорожчі засоби, покриватиме різницю самостійно. Також додав заступник міністра охорони здоров'я Ілик Роман, що в подальшому кількість категорій збільшиться.

     А Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров'я, переконаний, що найзнаковішим кроком у медичній реформі буде скасування звітів у паперовому вигляді. Медики повинні зрадіти електронним реєстрам у системі eHealth, про яку можна читати на сайті.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео