Про процедуру накладення санкцій

Про процедуру накладення санкцій
244404 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Кабінет міністрів України встановив процедуру, за якою Верховна Рада України може висувати пропозиції про накладення санкцій, їх скасування чи внесення змін до їх змісту.

     Кабмін України ухвалив постанову, згідно з якою встановлюється процес підготовки варіантів від уряду до Ради національної безпеки та оборони України, що стосуються санкціонування, їх зміни чи зняття покарання з певної особи. Таку постанову Кабінету міністрів було прийнято 30 листопада, її порядковий номер – 888.

     Згідно з положеннями постанови Кабміну, процедура визначає процес підготовки пропозицій, що їх направляє ВРУ про певні передбачені законом економічні (чи інші обмежувально-покаральні) заходи, що їх мусить вносити Кабінет міністрів, щоб пізніше їх розглядала Рада національної безпеки та оборони, у відповідності до закону про санкції.

     Уряд має готувати свої пропозиції, що стосуються санкцій, та вносити їх для розгляду будуть держоргани, до чийого кола повноважень входить забезпечувати процес формування та приведення до виконання політики держави у тій галузі, де є необхідність застосування певних санкцій.

     Отож у переліку пропозицій для накладення, внесення змін чи скасування санкцій мусить бути присутнім інформаційний огляд форми правового покарання та строки їх накладення або припинення дії, а також дані, що потрібні для того, щоб ідентифікувати суб'єкта, на якого потрібно накласти ці санкції.

     Також треба вказувати у проекті пропозиції інформацію щодо терористичних вчинків особи, її належність іноземним державам чи юрособам і т.д. Необхідно викладати причини та події, що вимушують владу до застосування санкцій. У своєму проекті ВРУ мусить доручати якомусь органу виконання умов санкції, вказуючи при цьому терміни втілення умов проекту.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео