Стипендії по-новому

Стипендії по-новому
217281 ПЕРЕГЛЯДІВ

     З нового 2017 року актуальними стануть нові правила нарахування та отримання стипендій студентам України. Міністерство освіти і науки запропонували нововведення, згідно з яких нову стипендію отримуватимуть уже після грудневої сесії, тобто у січні та у випадку січневої сесії - у лютому.

     З 2017 року МОН вирішив припинити надавати стипендію усім студентам із середніми четвірками за сесію. Вона дістанеться студентам, котрі посідають найвищі позиції консолідованого рейтингу, що формує вищий навчальний заклад.

     Такими даними ділиться прес-служба Міносвіти та науки за результатами наради щодо зміни принципів забезпечення стипендіями.

      Лілія Гриневич, міністр освіти та науки, поділилася думкою, що такий підхід є оновленим. Кожен вищий навчальний заклад мусить розробити свої критерії для студентів на отримання стипендій, який в обов'язковому порядку мусить бути узгодженим з студентськими органами самоврядування в університеті.

     Ще у міністерстві вирішили, що на позицію в рейтингу впливає 90% оцінки за здобутки у навчанні, решта 10% - власні критерії на розсуд вузів.      Така схема вирішить проблему, коли в студентів однакові бали за навчальну успішність.

     Згідно з даними Міністерства освіти, у бюджеті раніше було призначено 2,97 мільярдів гривень для виплат соціальних стипендій та 2 мільярди гривень на стипендії за старанне навчання. МОН хоче перекинути 1,7 мільярди із соцстипендій на академічні. Таким чином, бюджет може покрити підвищення стипендій як для соціальних груп, так і для решти половини студентів.

     У Міністерстві сказали, що стипендії будуть отримувати лише 50% студентів, яких визначить рейтинговість. Однак з них 43% стипендій буде розподілятися між студентами з хорошими показниками, решта 7% призначена для соціальної підтримки.

     Також зростуть самі стипендії: до 1100 грн звичайна та підвищена – 1600.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео