Гонтарєва розповіла про зміни разом з «мінімалкою»

Гонтарєва розповіла про зміни разом з «мінімалкою»
163036 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Голова Національного банку України роз'яснила громадянам, що за підвищенням мінімальної платні мусить слідувати ще кілька змін. Інформацією ділилася офіційна прес-служба Нацбанку.

     В першу чергу Валерія Олексіївна звернула увагу на те, що є потреба зробити незалежними від мінімальної зарплати українця. Якщо цього вдасться досягнути, то під час підвищення заробітної платні не відбудеться відповідно інфляції в Україні.

     Голова Національного банку каже, що важливо не тільки збільшити розмір мінімальної платні. Так як сьогодні її рівень залежить від пакету, потрібно «звільнити» зарплату від великої кількості різноманітних критеріїв.

     Згідно з однією з офіційних заяв очільниці головного банку держави, у разі втілення в життя конкретних змін, то зростання рівня мінімального заробітку не викличе значних процесів в Україні, пов'язаних з інфляцією. Це означає, що при відв'язуванні пакета цих критеріїв від мінімальної зарплати, що зростає до позначки більше 3000 гривень, ціни на велику кількість видів послуг та категорій продуктів чи товарів залишиться майже незмінними.

     Варто нагадати, що 3 листопада Кабінет Міністрів України подав до реєстрації у Верховній раді проект закону з урахуванням доопрацювань про бюджет нашої держави на наступний 2017 рік. Суть внесених змін полягає головним чином у збільшенні на 15,13 мільярдів гривень доходів та витрат (це еквівалентно 2%)

     Також було підвищено рівень мінімальної заробітньої платні українця до 3200 гривень починаючи з першого дня наступного року.

     Також виступив із заявою Чурій О., заступник Говнтарєвої, та розповів, що Національний банк не має сумнівів у том, що в Україні зможуть побороти рівень інфляції до показника 12% у цьому році, та до 8% - на 2017-ий рік.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео