У звіті ЄРП сказано, що Україна найкорумпованіша в Європі

У звіті ЄРП сказано, що Україна найкорумпованіша в Європі
217409 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Європейська рахункова палати (ЄРП) оприлюднила звіт, в якому сказано, що Україні спостерігається найбільше в Європі явище корупції. Але в той же час, у звіті написано, що в нашій країні присутня потужна відданість державоуправлінській реформі з боку політиків.

     Європейська розрахункова комісія зазначає, що та підтримка, що була надана з боку Європейського Союзу, мала не такий великий вплив, як розраховувалося. Не дивлячись на поштовхи до реформування, результати та досягнення у цій діяльності досі не можна вважати надійними. Таке повідомляється у звіті ЄРП.

     Спеціальні представники підрахували, чи була корисною українцям та допомога, яку виділяли Європейська комісія та Європейська зовнішньополітична служба. Ними було розглянуто факти за термін від 2007 до 2015 року включно. Досліджували галузі управління фінансами держави, протистояння корупційним виявам в країні, не оминули також газове питання.

     Таким чином, у звіті була зібрана інформація, з якої видно, що стосунки між нашою державою та Європейським Союзом дуже виросли з часів Євромайдану у 2014 році. Однак досі лишаються проблеми, що були в Україні і до цього переломного моменту. Вони заважають впровадженню реформ.

     Отже, у звіті підсумували, що не дивлячись ні на реформи, ні на їх переваги, Україна до сих пір має статус найкорумпованішої серед усіх європейських держав.

     У звіті також позначено, що чимало наслідків та досягнень реформ ще треба дочекатися, аби оцінити їх повноцінно.

     Ще у звіті пригадали про період, коли Україна потрапила в кризу 2014 року та як прийшов на допомогу Європейський Союз разом з 11,2 мільярдами доларів, що призначені для допомоги на 7 років. Також звернули увагу на те, що це рішення було прийняте у надзвичайному порядку, так як кошти виляли без жодних попередніх розглядів, досліджень та узгоджень планів їх використання Україною.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео