ВР звернулася до світу щодо Голодомору

ВР звернулася до світу щодо Голодомору
217403 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Верховна Рада України прийняла незвичайну постанову, в якій висловилася у бік демократичної частини світу з закликом визнати Голодом в Україні у 1932-1933 роках геноцидом українського народу.

     У зверненні від українського парламенті написано, що 6 грудня Україна потрапила під жорстоку розправу за недотримання сталінського режиму. У зверненні їх іменують «кремлівськими послідовниками».

     Постанова, прийнята ВРУ, носить порядковий номер 3525 та назву «Про звернення Верховної Ради України до демократичних держав світу щодо визнання Голодомору...». Цю постанову було підтримано 233 народними депутатами із присутніх 310 обранців України.

     У тексті звернення зазначено, що Україна стала жертвою страшної трагедії, що сталася 1932-1933 років. Голодомор відібрав життя у мільйонів людей. У постанові йдеться про те, що це було свідомою політикою правлячої верхівки тоталітарної держави. Саме на неї ВРУ покладає відповідальність за смерті численних людей. У зверненні написано, що це є злочином проти людяності, про що написано в Конвенції Організації Об'єднаних Націй від 8 грудня 1948 року (про те, щоб запобігати геноцидам та призначати покарання за його створення).

     Народні депутати звертають увагу світової спільноти на те, що відповідний закон Верховної Ради від 28 листопада 2006 року визнає Голодомор українським геноцидом. А інший закон («Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки») від 9 квітня 2015 року забороняє комуністичний режим та тоталітаризм як вияв злочинності проти людини.

Згадали у постанові і про сучасні події, окрім «сталінських послідовників кремля» тих часів. Зокрема, вказано, що і сьогодні Україна протистоїть агресії, що приходить зі Сходу. І сьогодні перед Україною є велика проблема – навала перекрученої та неправдивої інформації, спродукованою в рамках інформаційного цькування нашої країни.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео