УКРАЇНА ІНФОРМ

Гройсман запевняє, що пенсійна реформа сприятиме збільшенню виплат

Гройсман запевняє, що пенсійна реформа сприятиме збільшенню виплат

     Прем'єр-міністр України закликає усі політичні сили об'єднатись для спільної побудови найбільш оптимальної моделі реформування у пенсійній сфері.
     Гройсман заявив, що дана реформа повинна сприяти підвищенню пенсій, так як сьогодні 80% пенсіонерів отримують мінімальні пенсійні виплати. Разом з тим, голова уряду нагадав про розмір пенсійного дефіциту, який перевищує 150 млрд грн.
     Наразі, урядом розглядається декілька моделей пенсійного реформування. Варто відмітити, що деякі із них не передбачають підвищення пенсійного віку.      Уряд прагне обрати таку модель реформування, яка призведе до самостійного вибору пенсійного віку, залежно від загальної суми сплачених до Пенсійного фонду внесків.
     Окрім того, урядом було змінено графік виплат пенсії за січень. Відтак пенсіонери, які зазвичай отримували пенсії на початку місяця, зможуть отримати виплату за січень ще у грудні цього року. Таке нововведення було прийнято з метою уникнення можливих затримок, зумовлених святковими днями. Разом з тим повідомляється, що зміна графіку виплат жодним чином не вплине на розмір пенсії, так як сума прожиткового мінімуму у січні залишається незмінною.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео