​Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України

​Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України
27688 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши ранкове засідання,нагадав, що сьогодні буде продовжено розгляд законопроекту №6232 і він у цьому зв’язку буде пропонувати продовжити пленарні засідання до завершення розгляду усіх питань порядку денного.

Народні депутати продовжили розгляд поправок до проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів №6232.

Після завершення розгляду поправок до Господарського процесуального кодексу України законопроекту №6232 головуючий запропонував народним депутатам проголосувати за те, щоб працювати сьогодні без перерв і за продовження вечірнього засідання до завершення розгляду судової і пенсійної реформ.

За результатами голосування пропозиція не була підтримана.

Парламентарії розглядають поправки до Кодексу адміністративного судочинства законопроекту №6232.

Доповідач, голова Комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич, у відповідь на вимогу народного депутата Олени Сотник поставити на підтвердження поправки стосовно зміни термінології і заміни по тексту законопроекту русизмів, пояснив що зараз неможливо підтримати ці поправки, оскільки це призведе до виникнення плутанини.

Р.Князевич запропонував прийняти комплексний закон щодо заміни русизмів і зміни термінології у всьому законодавстві.

Народні депутати до перерви розглянули 178 поправок до Кодексу адміністративного судочинства законопроекту №6232.

Під час розгляду поправок головуючий надав слово Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, який звернувся до народних депутатів з проханням підтримати пропозицію про продовження вечірнього засідання до завершення розгляду пенсійної реформи.

А.Парубій знову поставив на голосування пропозицію про скасування перерви з 14-ї до 16-ї години та про продовження вечірнього засідання до завершення розгляду судової і пенсійної реформ.

Народні депутати за результатами голосування не підтримали пропозицію і продовжили розгляд поправок.

До закінчення ранкового засідання парламентарії розглянули 499 поправок до Кодексу адміністративного судочинства законопроекту №6232.

Головуючий закрив сьогоднішнє ранкове засідання.

Мої відео