Проект «Європейський вал» - надійний захист державного кордону

Проект «Європейський вал» - надійний захист державного кордону
212063 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів повідомив, що Уряд затвердить новий варіант проекту захисту державного кордону «Європейський вал».

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів повідомив, що Уряд затвердить новий варіант проекту захисту державного кордону «Європейський вал». Глава уряду наголосив що лінія безпеки, розробку якої ведуть Міністерство оборони України, Державна прикордонна служба, Міністерство внутрішніх справ України, будується.
Другою лінією безпеки буде так званий «Європейський вал». За словами Прем’єр міністра «Європейський вал будується і буде побудований. Лінія безпеки будується, функціонує, і ми не дамо можливості терористам, найманцям, бандитам і іншим посібникам російського тероризму передавати зброю, пересікати державний кордон, пересікати лінію безпеки і відправляти туди розвідувально-диверсійні групи».
Нагадаємо, що минулого року Урядом було виділено 235 мільйонів гривень на облаштування лінії безпеки, що являє собою комплекс інженерних споруд та протитанкових ровів на державному кордоні між Україною та Росією.
Проект «Європейський вал» є більш ефективним, його проектно-кошторисна вартість є меншою, ніж у попередника. Арсеній Яценюк наголосив: «Кордон будується і буде побудований. І той, хто виступає проти кордону, проти безпеки українських громадян, - підтримує російських терористів і російську військову агресію. Сказали - робимо і доробимо».

Мої відео