​Павло Петренко: 800 000 громадян отримали безоплатну правову допомогу

​Павло Петренко: 800 000 громадян отримали безоплатну правову допомогу
165061 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки розвитку системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту понад 8 мільйонів українців отримали право на безкоштовного адвоката для захисту своїх інтересів у суді. Про це Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив під час інтерв’ю виданню «Голос України».

«Ми створили 550 центрів та бюро безоплатної правової допомоги, які діють по всій Україні. 1 600 юристів та 5 000 адвокатів надають безоплатну правову допомогу мільйонам громадян, які раніше не могли отримати захист. Майже 800 000 українців уже отримали безоплатну правову допомогу по всій Україні», - зазначив очільник Мін’юсту.

Серед головних досягнень Міністерства юстиції – впровадження он-лайн сервісів. Наразі в «Он-лайн будинку юстиції» доступно більше 30 сервісів.

«Ми запустили нові зручні сервіси Мін’юсту. Наприклад, сервіс «Шлюб за добу», який діє у 35 містах та містечках по всій країні. Громадяни залюбки користуються такими новаціями як видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку та оформлення державної допомоги при народженні малюка онлайн. Створено прості та комфортні сервіси з реєстрації майна та бізнесу», - повідомив Міністр юстиції.

Він підкреслив: серйозна робота ведеться Мін’юстом у міжнародних судах. На даний момент подано 5 великих справ проти Росії до Європейського суду з прав людини. Стосовно 2 справ уже представлено юридичну позицію України. Підписано угоду з Нідерландами про міжнародне співробітництво у розслідуванні збиття МН17. Подано позов проти РФ до Міжнародного суду ООН.

Очільник Мін’юсту детально зупинився навсеукраїнському просвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Урядом спільно з партнерами з програми USAID «Нове Правосуддя» та Фондом «Відродження».

Мета проекту – дати як знання, так і прикладні навички використання законів для захисту прав. Центрибезоплатної правової допомогиє своєрідним інституційним каркасом для реалізації завдань проекту. Вони забезпечують постійну комунікацію із суспільством.Проект діє за трьома основними напрямами:

«Перший напрям під назвою «Маски-шоу – стоп» спрямований на захист прав підприємців. Другий напрям – «Чужих дітей не буває» - стосується захисту прав дітей і прийняття Закону щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів. Третій – «Захист прав аграріїв» - передбачає роботу оперативних антирейдерських аграрних штабів по всій Україні», - наголосив Павло Петренко.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео