Відтепер Покрова – День захисника України

Відтепер Покрова – День захисника України
132583 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рішення про створення нового державного свята прийняв Президент України Петро Порошенко.

Рішення про створення нового державного свята прийняв Президент України Петро Порошенко. 14 жовтня, день Козацької Покрови отримає статус державного свята і стане неробочим днем для громадян України. Дані зміни будуть внесені в Кодекс законів про працю України. Про це повідомив Порошенко під час свого перебування на батьківщині козаків – Запоріжжі. "Корені цього свята, Козацької Покрови - тут, на Запоріжжі, і ми з вами вперше на державному рівні відзначали минулого року його тут на Хортиці разом", - зазначив Глава держави.
Президент переконаний, що відтепер саме 14 жовтня українці будуть святкувати День захисника вітчизни, адже святкування цього свята 23 лютого нагадує традиції СРСР. Для нашої держави 14 жовтня небуденний день, саме в цей день святкують День Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Тому встановлення Дня захисника України 14 жовтня свідчитиме про шанобливу повагу небайдужих громадян до волелюбних традицій українського народу.
"Вшановуватимемо мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу", - закликав Президент України.

Мої відео