Українському радіо – український медійний продукт!

Українському радіо – український медійний продукт!
132685 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерством культури ініційовано збільшення кількості українського контенту на частотах радіохвиль України

Міністерством культури ініційовано збільшення кількості українського контенту на частотах радіохвиль України.
В’ячеслав Кириленко вважає за необхідне збільшити квоту україномовного недійного продукту в ефірах вітчизняного радіо. Він наголошує на тому, що в нинішніх умовах треба обов’язково транслювати надбання нашої культури на радіо. Квота подачі українського продукту має бути збільшена майже до 75% від усього ефірного часу.
«Наше радіо повинно давати слухачам не тільки передачі української мовою: у нас все частіше повинні лунати не англійські, не російські, а саме українські пісні та творчість вітчизняних музичних груп. Вони повинні з’являтися не у вечірній або навіть нічний час, а повинні транслюватися у пройм-тайм » - каже міністр культури.
Така реформа буде проходити в декілька етапів, бо публіку треба поступово приваблювати до українського контенту.
Незважаючи не лояльність підходу до реформування радіомовлення, В. Кириленко запевняє, що особисто організує перевірку радіостанцій України на предмет впровадження українського контенту, адже не всі радіостанції дотягують до норми, передбаченої законом: український контент має складати не менше 50% від усього щотижневого ефірного часу.
Рішення міністерства культури про збільшення кількості українського медійного продукту вже впроваджено на найбільших радіостанціях FM-діапазону.

Мої відео