Коаліція шокувала ВРУ своєю відмовою

Коаліція шокувала ВРУ своєю відмовою
106171 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України стало відомо, що два політичних об’єднання відмовилися голосувати за законопроекти, що подані з ініціативи Президента України

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради України стало відомо, що два політичних об’єднання відмовилися голосувати за законопроекти, що подані з ініціативи Президента України.
Фракція «Самопоміч» та Радикальна партія Олега Ляшка відмовились від загального голосування за законопроект № 2177. Даний закон передбачає зміни у статті 28 Бюджетного кодексу України, щодо публічного доступу інформації витрат державних коштів.
Головний аргумент такої відмови – це порушення регламенту подання закону на розгляд народним обранцям.
О. Березюк, лідер фракції «Самопоміч» розповідає, що даний законопроект був поданий станом на 23 годину вечора, коли більшість фракцій завершили свою роботу о 22 годині.
Таке подання змін до кодексу урядом він називає «вульгарним» і вбачає у такому поданні – порушення регламенту розгляду закону.
Натомість спікер Володимир Гройсман заявив, що усю процедуру збережено, законодавча ініціатива була запропонована ще 19 лютого, а на повістку дня була винесена 3 березня і усі депутати могли ознайомитися із запропонованими змінами кодексу.

Мої відео