Депутати розповіли, як зупинити «дерибан» землі

Депутати розповіли, як зупинити «дерибан» землі
106203 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Корупційними схемами Держземагентства вже нікого не здивувати» - каже народний депутат Береза і додає: «Від сьогодні ми вирішили раз і назавжди ввести один-єдиний закон, що буде регулювати земельну ренту між державою та громадянами»

«Корупційними схемами Держземагентства вже нікого не здивувати» - каже народний депутат Береза і додає: «Від сьогодні ми вирішили раз і назавжди ввести один-єдиний закон, що буде регулювати земельну ренту між державою та громадянами».
Законопроект під номером 2291 подано з ініціативи трьох народних обранців: Ігора Луценка, Ірини Суслової та Володимира Парасюка.
Суть нового закону полягає в тому, щоб до 2016 року повністю заборонити та проконтролювати відчуження земельних ділянок. Тобто, тепер земля, що знаходиться у державній, чи комунальній власності, буде надаватися легальними способами в оренду, суборенду чи користування строком лише до трьох років.
Приводом для вводу такого мораторію стала гостра потреба місцевих громад у фінансуванні.
«Якщо зупинити махінації Держземагенства, то сільські громади зможуть легально отримувати надходження до бюджету в рамках офіційної передачі земель в оренду. Наш закон покликаний це зробити» - коментують своє рішення автори законопроекту.

Мої відео