Без примусового щеплення не візьмуть

Без примусового щеплення не візьмуть
54403 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Верховну Раду України від 02 квітня 2021 року, подано законопроект народним депутатом України Поляковим А.Е. та іншими, № 5326 про внесення змін до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", щодо запобігання дискримінації за ознакою вакцинації.
Зокрема, положення стосується безкоштовних профілактичних щеплень та урегульованість термінів. На законодавчому рівні затвердити стандарт якості і безпеки основних засобів.
Запропоновано дитину брати до закладу освіти чи оздоровлення за довідкою, що вона не перебувала в контакті із хворими та може відвідувати наявний заклад.
Урядовці неодмінно мають на меті врегулювати питання, щодо проведення обов’язкового щеплення для дітей, які мають намір навчатися в закладах.
Відносно законодавство суперечить нормам конституції України, стан такий без щеплення дитину не пустять до закладу та процесу навчання.
Автори законопроекту № 5326, наголошують на тому що, не ходити до навчального закладу не забезпечить в повній мірі побороти всі інфекційні хвороби. Пропонуємо усунути належні засади і займатися роз’яснювальною роботою. Дитині у якої є наявна довідка її буде достатньо для підтвердження загального нормального стану здоров’я.
На вимогу батьків заклад освіти має:
1.Надати повну інформацію по захворюваності;
2.Здійснювати контроль ситуації;
3.Попереджати заклади охорони здоров’я про наявну ситуацію;
4.Усувати епідеміологічні ситуації;
5.Обов`язок вчителів здійснювати інформування про захворюваність.
Залучити положення «держава вимагає убезпечити присутність безоплатних медичних імунних препаратів для осіб в необхідному обсязі. Ці медичні імунобіологічні препарати мають відповідати затвердженим стандартам, щодо якості та безпечності».

Теги: Верховна рада вакцина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео