Росія окупувала 100 000 квадратних кілометрів українського моря

Росія окупувала 100 000 квадратних кілометрів українського моря
37437 ПЕРЕГЛЯДІВ


Російська Федерація заявила, що перекриє частини акваторії Чорного моря у напрямку до Керченського проливу для військових кораблів та державних судів інших країн, таке обмеження ввійде в силу з 24 квітня по 31 жовтня. Причиною за словами Росії є військові вчення.


В українському Міністерстві закордонних справ заявили про «узурпацію суверенних прав України як прибережної держави». США висловили стурбованість планами Росії, йдеться в заяві представника Держдепартаменту США Неда Прайса.
Постає логічне запитання: для чого? Для чого на 6 місяців закривати вхід до Азова? Своїми міркуваннями з цього приводу поділився директор українського інституту морського права та безпеки - Устименко Богдан. Він вважає, що такими діями Російська Федерація намагається легалізувати окупацію украінських просторі,для того, щоб за цей час усі звиклися з тим, що Росія керує у цих просторах. А також, це певна перевірка на реакцію, як інші реагуватимуть на таке перекриття вільного судноплавства.


На разі, окуповано 100 000 зі 137 000 квадратних кілометрів. Азовське та частина Чорного моря окуповані. Україна контролює лише акваторії Бердянського та Маріупольського портів. Це порушення принціпів свободи суходонства, а також варто нагадати, що у 2003 році Росія гарантувала за договором про спільне використання акваторії Азовського моря та Керчинського проливу, що українські судна, будь-якого призначення, можуть спокійно використовувати акваторію. Виходячи з цього, Устименко Богдан запропонував визнати не дійсним Азовський договір між Україною та Росією, цей договір можна визначити нікчемним, оскільки був укладений під загрозою сили. Нагадаємо, що договір у 2003 році був укладений, коли Російська Федерація уперше становила загрозу межам України. Наступним кроком є прийняття закону про територіальні води та визначити координати морської границі між Україною та Росією. Також, необхідно заборонити у водах України суходонства навколо Криму. І останнє - Україні необхідно прийняти стратегію морської безпеки, адже наша держава вже 30 років існує без такого документа.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео