Президент України Володимир Зеленський підписав закон

Президент України Володимир Зеленський підписав закон
61457 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє резервістам призиватись на військову службу без попередньої мобілізації, заявив у середу його офіс.
Цей крок відбувся на тлі величезного накопичення російських військових поблизу кордону з Україною та сплеску порушень режиму припинення вогню на сході України.
У вівторок глава закордонних справ ЄС Йозеп Боррелл заявив, що зараз біля кордону дислокується близько 100 000 російських військових, що зробило це найбільше накопичення в Росії.
Новий закон був прийнятий українським парламентом наприкінці березня. У відомстві Президента заявили, що це дозволить уряду "швидко поповнювати військові частини підрозділів оборони, що значно підвищить їх боєздатність під час стрімко зростаючої військової агресії".
За виняткових обставин громадяни України, які уклали контракти у військових резервах, також можуть бути призвані на військову службу за наказом Верховного головнокомандувача Збройними Силами.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у вівторок, що російське нарощування вздовж кордону «очікується», що приблизно за тиждень досягне об'єднаних військ понад 120 000 військових".
Він закликав Захід ввести суворіші санкції проти Москви, націлившись на цілі сектори російської економіки.
Глава закордонних справ ЄС: 100 000 російських військових на кордоні з Україною
Папа Франциск висловив "велике занепокоєння" через накопичення російських військових поблизу України
Москва та Київ вислатимуть дипломатів після того, як консул України в Санкт-Петербурзі заарештував ФСБ.
Ми повинні діяти швидко, щоб послабити напруженість на сході України, - каже Зеленський .
Росія відкинула занепокоєння України та Заходу щодо нарощування та наполягала на тому, що вона є частиною військових тренувань у відповідь на "загрозливі" дії США та НАТО.
У той же час Кремль застерігає українську владу від спроб застосовувати силу для відновлення контролю над повстанським сходом, заявляючи, що Росія може бути змушена втрутитися для захисту цивільного населення регіону.
Зеленський також заявив у своєму відеозверненні у вівторок, що Україна "ніколи не розпочне війну, але завжди буде стояти до кінця" - і запропонував російському президенту Володимиру Путіну пропозицію зустрітися на сході України, щоб зняти напругу.
У середу прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що не впевнений, що Путін встиг поглянути на адресу Зеленського.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео