Церква зливає українську державність

Церква зливає українську державність
79713 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що УПЦ Московського патріархату юридичним шляхом передала усі права та майно двох кримських єпархій на баланс держави-агресора

Сьогодні стало відомо, що УПЦ Московського патріархату юридичним шляхом передала усі права та майно двох кримських єпархій на баланс держави-агресора.
Українська церква на чолі з митрополитом Онуфрієм вже рік перебуває між «двох вогнів»: за час конфлікту церква не змогла визначитися, на чиєму боці вона перебуває і жодного разу публічно не було висловлено підтримки з боку церкви українських бійців. Слова-словами, а от останні події підтверджують прихильність до російської сторони.
На баланс агресора було переведено 2 кримські єпархії. Депутати побоюються, що в слід за кримськими церквами, юридично перекочують до Росії і єпархії на Донбасі.
Народні депутати України заявили, що УПЦ МП на чолі з Онуфрієм руйнують засади української державності. Зараз вже розробляється план, щодо підтвердження незаконності дій Онуфрія та відкликання майна українських церков до нашої держави. Депутатська ініціатива розробляється у вигляді офіційного звернення до Президента України та наших правоохоронних органів.

Мої відео