ВРУ заборона використання пластикових пакетів

ВРУ заборона використання пластикових пакетів
194722 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Верховна Рада України 1 червня на пленарному засіданні розглянула питання про заборону використання пластикових пакетів в супермаркетах.
Від першого червня під заборону потрапляють пластикові пакети товщиною до 50 мкм. Пакети, які використовуються в супермаркетах під заборону не підпадають, але це розмір 225 x345x450.
Першого червня Верховна Рада України гостро розглянула питання штрафів від 1700 грн до 3400 грн за використання заборонених целофанових пакетів за повторне порушення штраф буде встановлювати суму від 3400 грн до 8 500.

Основний проєкт передбачає заборону :
• поширення пластикових пакетів в об'єктах роздрібної торгівлі та об'єктах ресторанного господарства (товщиною до 50 мкм з 1 січня 2022);
• безплатного розповсюдження пластикових пакетів;
• маркування біорозкладаних пластикових пакетів відповідно до Національних стандартів;
• виробництво біорозкладаних пластикових пакетів;
• відповідальність за порушення норм використання пластикових пакетів;
• питання касира повинні піти в минуле.

Бізнес із виробництва целофану стартував в Америці, приносив не малі прибутки.
Проте такі маленькі пакетики створили справжню революцію у багатьох країнах вводять обмеження або повну заборону використання пластику.
Люди наразі розуміють шкоду використання поліетиленових пакетів, але вони настільки увійшли в наше буття та мало хто задумується над тим наскільки створення та утилізація побутових дріб'язків може зашкодити довкіллю.
Наразі у поліетиленових пакетах міститься свинець оцей метал парадоксально токсичний, може скупчуватись в організмі людиною та спричиняти зріст хвороб. Для швів у пакеті з неймовірною розмальовкою застосовується хімічний клей, якщо ви користуєтесь пакетом загортаєте їжу він може відгукнутися на ваших продуктах.
Щонайменше 39 країн ввели обмеження або повну заборону на використання одноразових пакетів. У Китаї, Будапешті, Італії заборонено використовувати пакети вони перші від них відмовитися.
Біопакети використовують в Англії вони найпопулярніші розкладаються протягом 5 років в супермаркетах використовують лише паперові.


Теги: ВРУ заборона використання пластикових пакетів

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео