США виділить $26 мільйонів на потреби МВС України

США виділить $26 мільйонів на потреби МВС України
132742 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська сторона домовилась із американським урядом про надання фінансової допомоги у розмірі $26,4 мільйонів

Українська сторона домовилась із американським урядом про надання фінансової допомоги у розмірі $26,4 мільйонів. Кошти призначені для реформування правоохоронної системи та кримінальної юстиції.
Про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів оголосив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Зі слів чиновника, $16,7 мільйонів витратять на реформи правоохоронної системи, а $9,6 мільйонів – на покращення кримінальної юстиції та протидії корупції.
Міністр наголосив, що пріоритет у використанні коштів надаватиметься потребам майбутньої патрульної служби, яку планують створити найближчим часом.
"Ми сьогодні вийшли на базову угоду з американським урядом, який уже затверджено в Білому Домі і нам належить його затвердити, ратифікувати – і ми отримаємо гроші буквально найближчими днями", - розповів Аваков.
Крім того, глава МВС зазначив, що його відомство зазнає не лише структурних, але й моральних змін, адже головним завданням патрульної служби буде захищати народ, а не карати і «кришувати».
Аваков наголосив, що проблему з корупцією будуть долати, а рівень вуличних патрулювань якісно перевищуватиме сьогоднішній. Також має вдосконалитись реагування органами МВС на виклики громадян, а час прибуття патрульної служби на місце події в Києві має складати 4-7 хвилин.

Мої відео