Верховна Рада Украини взялась за виселення осіб

Верховна Рада Украини взялась  за виселення осіб
310238 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Верховна Рада України буде розглядати законопроєкт щодо процедури «виписки» із квартири без рішення суду. За заявою власника виписати із квартири буде легше.

В законопроєкті № 5463 йдеться про скасування штампа в паспорті та додатків А4 з реєстрацією до ID-картки. Буде створена база даних українців із місцем проживання, щоб зібрати інформацію до державних органів. Наприклад, може бути створена база онлайн-голосування на виборах та ін.
Йдеться про законопроєкт «Про реалізацію публічних електронних послуг по реєстрації та декларування місця проживання в Україні».
Автори законопроєкту «закріплюють право власника житла скасувати зареєстроване місце проживання третіх осіб в житлі».
Ризики прийняття для громадян:
«Реєстрація місця проживання належать до майнових прав пов'язана із певними правовими наслідками та правами людини на це житло включаючи відповідні житлові будинки зумовлені проживанням в ньому.
Існують особи котрі проживають в приватизованому житлі не є його власниками після приватизації державного житлового фонду.
Після приватизації державного житлового фонду виникла категорія осіб, які проживають в приватизованій житло, але які не є його власниками, а право на постійне користування таким житлом осіб, з урахуванням частки яких це житло свого часу надавалося, фіксувалося пропискою в такому житлі (нині реєстрація).
Закон повинен враховувати соціальні норми захищати права осіб, а він навпаки скасовує діючи житлові норми.
Закон повинен враховувати соціальні обставини і захищати права такої категорії осіб.
Негативні наслідки, наприклад, використання цієї норми власником приватизованого житла проти інших або колишніх членів своєї сім'ї, позбавляючи їх житлових прав».


Законодавець пропонує, щоб купували житло та людина мала право автоматично «виписати» проживають в ньому. Зробити виписку можна буде протягом дня звернувшись до уповноважених органів на підставі статті 22 нового законопроєкту. Інформація, яка отримана в не робочий час може буде оброблена в наступний день.

Теги: Верховна Рада Украини взялась за виселення осіб

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео