Поліція затримала нарко-таксиста

Поліція затримала нарко-таксиста
10732 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Хмельницькому 18 листопада поліція здійснила затримання таксиста, що займався поширенням наркотиків. Окрім своїх прямих обов'язків з перевезення пасажирів, він також приймав замовлення і на доставлення наркотичних речовин. У першій половині дня поліція, зокрема департамент боротьби з наркозалежністю чоловіка було затримано у ході доставки наркотичної речовини.

Чоловік поширював здебільшого амфетамін. Працюючи за основним місцем роботи – таксистом в одній зі служб таксі міста, він розвозив і пакетики із наркотичними речовинами тим, хто їх замовляв. При чому  чоловік достатньо вдало для себе поєднував нормальну законну роботу та кримінал. Йому було зручно та вигідно працювати саме так, адже внаслідок того, що він вільно пересувався містом на автомобілі, він міг швидко доправити речовини у будь-який куток міста. Фасувати наркотики він міг одразу в салоні авто, так само як і отримувати безпосередньо замовлення.  І скільки вже відбувалася така подвійна робота та скільки ще могло бути тих, хто були його клієнтами – поки що невідомо.

Хмельницька обласна прокуратура повідомляє, що працівниками Хмельницького обласного управління боротьби із наркозлочинністю та представниками національної поліції області було викрито та затримано цього чоловіка. Ним виявився тридцятирічний мешканець міста Хмельницкий. Викриття відбулося під час того, як він доставляв та збував наркотичні речовини в одному із районів міста. Чоловік  направлявся на місце передачі психотропних речовин замовникові, у цей час пасажирів в салоні авто не було. Затримання відбулося завдяки тому, що правоохоронці помітили та почали відстежувати цього громадянина, а також змогли неодноразово задокументувати випадки розповсюдження наркотиків, зокрема амфетаміну ним.

Які канали для покупки наркотичних речовин використовував затриманий повідомлено не було. Наразі відбувається активна боротьба з поширювачами наркотичних речовин у містах. Так, зловмисники за допомогою посилань на різноманітні ресурси, що розміщуються у всіх можливих місцях, рекламують джерела збуту речовин. Не виключено, що зловмисник користувався саме таким способом отримання наркотиків. Проте у будь-якому випадку, під час обшуку на місці у нього було виявлено пакетик з кількома грамами амфетаміну, що призначався одному із замовників. Також було знайдено й апаратуру для фасування речовин (ваги та безпосередньо пакетики).

Окрім цього прокуратурою також повідомляється і про обшуки у знайомих та друзів затриманого. Так, поліцією у ході одного з обшуків було знайдено кілька «колег», зокрема знайомого правопорушника, з яким він мав тісну співпрацю. Було вилучено ряд предметів, що дуже схожі на обладнання, що може бути використане для виготовлення наркотиків у домашньої лабораторії, серед яких різноманітні колби, специфічні предмети та речовини. Чи справді це була лабораторія, де затриманий і брав наркотики, і чи притягувати цю особу до відповідальності поки що вирішується. Рішення відбудеться після результатів проведених експертиз на наявність наркотичних речовин на обладнанні та серед виявлених речей.

Затриманому загрожує кримінальне покарання. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає покарання від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі вирішується, які санкції будуть накладені та у якому розмірі, ведеться розслідування. Чи буде покарання у знайомого затриманого і яке - поки що з'ясовується.

Мої відео