Голова Державної прикордонної служби України забув про свої гроші

Голова Державної прикордонної служби України забув про свої гроші
15805 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кілька днів тому Сергій Мул, що є головою Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, був спійманий на тому, що він "забув" про свої гроші. Не задекларованими виявилися величезні суми.

Генерал-майор, начальник регіонального управління Сергій Мул вже достатньо довгий час працював у службах України, серед яких і Державна прикордонна служба. До уведення в дію зобов'язань щодо обов'язкового декларування майна подібних проблем не виникало, але у цьому році щось пішло не так. Чоловік не вніс в декларацію будинок, що коштував близько 600 тисяч доларів. Це і стало причиною того, що на нього звернули увагу у Національному антикорупційному бюро та в Державному бюро розслідувань.

По причині знайдених невідповідностей у будинку Сергія Мула було проведено обшуки. Так, дійсно було знайдено житло, в якому і проживав прикордонник. Приблизна його вартість - близько 600 тисяч американських доларів. Окрім цього, також у нього було знайдено 40 мільйонів гривень готівкою та іноземну валюту.

Також обшуки були проведені й в його одеській квартирі. Там було знайдено понад півмільйона доларів та 380 тисяч євро. Також було виявлено і документи про володіння майном в Італії та Іспанії й 16 мільйонів доларів на рахунках в інших країнах. Дивною та зовсім неочікуваною знахідкою став паспорт на ім'я Хорхе Фернандес із колумбійським громадянством.

До обшуків повідомлялося, що прикордонника планують перевести до іншого підрозділу або регіонального управління. Але тоді ситуація ніяк не змінилася. Наразі ж чоловік перебуває у відпустці, тому арешту проведено не було.

Мої відео