У Одесі затримали хлопців, що напали на чоловіка

У Одесі затримали хлопців, що напали на чоловіка
16099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Троє молодиків здійснили напад на чоловіка у дворі на вулиці Маршала Малиновського. Його пограбували.

Чоловік, що просто прогулянковим кроком йшов з роботи, нікого не чіпаючи, навіть не очікував того, що підлітки, які йшли назустріч, вчинять таке правопорушення. Хлопці використали перцевий балончик та фактично залили очі чоловікові. Після цього, скориставшись станом постраждалого, вони обікрали його. Підлітки вирвали з рук чоловіка рюкзак, у якому на той час перебували золоті вироби, банківські карти, а також медикаменти.

Поліцейські, що прибули на місце злочину, затримали зловмисників "на гарячому". Під час цього у них були на руках речі постраждалого, що є безпосереднім доказом вчиненого злочину. Речі було вилучено.

Юнаками, що здійснили напад на чоловіка, виявилися підлітки. 18-річний житель Одеси, сімнадцятирічний житель Миколаївської області та наймолодший, 14-річний хлопець, що з Дніпровщини, не змогли відповісти, що їх наштовхнуло на скоєння правопорушення. Але по причині того, що всі троє вже досягли віку настання кримінальної відповідальності, а один із них і взагалі є повнолітнім, хлопцям оголошено підозру за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України. У цій статті йдеться про насильницький грабіж, тобто застосування насильства, що не є небезпечними для життя у ході скоєння грабежу. Правопорушникам загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Наразі затримані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Мої відео