Поліція затримала підпільну організацію з вироблення фейкових COVID сертифікатів

Поліція затримала підпільну організацію з вироблення фейкових COVID сертифікатів
31318 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Київщині працівники оперативно-слідчої служби викрили нелегальний центр, що займається підробкою сертифікатів про вакцинацію та інших державних документів.

 

На місці злочину було знайдено 500 фальшивих штампів та близько 3000 тисяч бланків. Дану фірму спільно створили 50-річна мешканка села Софіївська Борщагівка, 46-річний та 53-річний жителі столиці. Основною її діяльністю було вироблення фальсифікованих документів для “правильного” перетину кордону нашої країни.

 

Цікавим є те, що до організації зверталися не тільки громадяни України, а й іноземці. Зловмисники вносили фальшиві дані на офіційний електронний ресурс Міністерства цифрової трансформації України. За таку “допомогу” клієнти віддавали по 250 доларів США.

 

Затримали на гарячому дане угрупування робітники управління міграційної поліції Київської області, надавало допомогу також Київська обласна прокуратура. За час розслідування оперативники провели 5 обшуків на законних підставах, де були виявлені 420 “липових” печаток різних компаній/підприємств, понад 2400 незаповнених бланків установ, 25 фальшивих сертифікатів про вакцинацію, різноманітна комп’ютерна техніка, крім того, мисливський карабін, спеціальні засоби для відстрілювання гумових куль і тому подібне.

 

Отже, над правопорушниками було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 та ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 10 років.

                                                                                 

Мої відео