Яма на ямі: волиняни прохають відремонтувати міжобласну дорогу

Яма на ямі: волиняни прохають відремонтувати міжобласну дорогу
30847 ПЕРЕГЛЯДІВ

Близько 7 кілометрів дороги, що простягається між селами Іваничі та Долинка та веде до Львова, перебуває в жахливому стані та потребує ремонту. Про це повідомив житель Іваничівської громади Микола Панасюк.

Він розповів, що увесь шлях покритий вибоїнами, що унеможливлює безпечну та комфортну їзду. Внаслідок цього, водії вимушені з’їжджати на ґрунтову дорогу, що дуже незручно. Микола зазначив, що він неодноразово займався збором підписів жителів та намагався випрохати місцеву владу, аби та посприяла ремонту автошляху.

Інший житель селища, Микола Каламуняк, розповідає, що через жахливий стан автошляху машини постійно ламаються, через що їх постійно потрібно ремонтувати. А під час морозних днів, коли вибоїни замерзають, тут проламується лід, що дуже шкодить автомобілю.

Голова селищної ради Іваничів, Лідія Томашевська, дала коментар з цього приводу та повідомила, що дорога між селищами Іваничі та Долинка буде відремонтована наступного року. Окрім того, вона зазначила, що вже було проведене обстеження та заміри дороги.

У листопаді був оголошений тендер на дрібний ремонт цього автошляху, протяжністю 3,9 км. Документи на нього прийматимуть до 22 грудня. Приблизна вартість ремонту автомобільної дороги – майже 5 млн грн.

Теги: автошлях,ремонт дороги,Волинь,волинська область,іваничі,вибоїни,Автомобільні дороги України,тендер
Мої відео