Жительку Волині, яка займалась збутом наркотиків, взято під варту

Жительку Волині, яка займалась збутом наркотиків, взято під варту
32006 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно поліцейські Нововолинська викрили жінку, що займалася збутом наркотиків, передаючи їх контактним шляхом – з рук в руки. Було встановлено, що зловмисниця діяла в межах міста Нововолинськ. Аби зафіксувати протиправність її дій, було проведено 3 оперативні закупки, після чого жінку було затримано.

У житлі, де проживає наркозбувачка, був проведений санкціонований обшук, внаслідок якого провоохоронцями було конфісковано майже 40 пігулок наркотичного засобу «Субутекс»; флакони з сильнодіючим засобом у кількості 10 штук, продаж якого обмежено; а також гроші, отримані шляхом збуту наркотиків і мобільний телефон.

Загальна ціна вилучених наркотиків сягає майже 10 тисяч грн. Вилучене уже направлене до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, аби провести усі необхідні експертизи.

Також стало відомо, що в період з жовтня по листопад 2021 року правоохоронці зафіксували 4 випадки продажу наркотиків, що містять бупренорфін, назва яких вказана вище.

Судом вже обрано запобіжний захід підозрюваній: її триматимуть під вартою протягом 60 днів. Своїми діями вона порушила 2 ч. статті 307 КК України, яка свідчить про незаконне придбання, зберігання, а також збут наркотичних засобів.

Теги: наркотики,збут наркотичних засобів,національна поліція,волинська область,нововолинськ,стаття 307
Мої відео