На Волинській митниці українець намагався незаконно провезти пістолет

На Волинській митниці українець намагався незаконно провезти пістолет
30426 ПЕРЕГЛЯДІВ

10 грудня під час митного огляду на пункті пропуску «Ягодин» правоохоронцями в громадянина України було виявлено і вилучено пневматичний револьвер з калібром 12,7 мм. Про це стало відомо від пресслужби Волинської митниці.

Відомо, що чоловік проходив «червоний коридор» у Дорогуську, маючи при собі закуплені в Польщі товари. Окрім цього, він намагався провезти пневматичний пістолет, не маючи ніяких документів, що дозволяли б зберігання чи перевезення цієї зброї. Цю річ було виявлено працівниками митниці внаслідок повного огляду його автомобіля. Пістолет було вилучено та передано представникам Національної Поліції.

Цей випадок відноситься до протиправного діяння, яке має ознаку злочину за ст. 263 КК України, що свідчить про незаконне поводження зі зброєю. Працівники митниці зазначають, що перевезення зброї через державний кордон регламентується спеціальною дозвільною системою.

Наголошується, що пневматична зброя калібру більше 4,5 мм може переміщатися тільки через «червоний коридор». При цьому також має бути наявним дозвіл, що видається органами МВС. Інструкцію про порядок виготовлення, придбання, зберігання, облік, перевезення, а також використання зброї затверджено наказом МВС України від 21 серпня 1998 року №622.

Теги: Ягодин,митниця,незаконне перевезення,МВС України,Волинська митниця,волинська область,Волинь,пневматичний пістолет,зброя
Мої відео