Навмисно підпалили чуже авто на Херсонщині, обставини справи:

Навмисно підпалили чуже авто на Херсонщині, обставини справи:
32194 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Нова Каховка Херсонської області стався жахливий випадок підпала машини жінки, місцевої жительки. Працівники оперативно-розшукової служби плідно розслідують цю справу.

 

До одного з відділень поліції даної місцевості подзвонила невідома особа і проінформувала поліцію про пожежу її авто. Вона попросила термінової допомоги. Тому правоохоронці оперативно приїхали на місце подій і почали слідчі дії. Жінці 49 років, її транспортний засіб “Mercedes”, на момент підпалу машина стояла припаркована на території двору місцепроживання жінки.

 

Також до пошуку злочинців приєдналися спеціальні експерти з подібних справ та управління поліції даного підрозділу. Ще було швидко викликані на допомогу професійні кінологи.

 

Поліцейські ведуть досудове розслідування, в ході якого надали справі правової кваліфікації відповідно до статті 352 (частина 2) Кримінального кодексу України. Особам, які вчинили це правопорушення загрожує покарання у вигляді утримання під вартою терміном від 5 до 12 років. Як повідомляє поліція, пошуки зловмисників далі продовжується.

Мої відео