Хабар оперативникам намагався дати мешканець Херсонщини, наслідки:

 Хабар оперативникам намагався дати мешканець Херсонщини, наслідки:
31765 ПЕРЕГЛЯДІВ

У місті Херсон ледь не трапився неправомірний випадок — чоловік через скоєне правопорушення хотів підкупити поліцейських гарною сумою, за що понесе відповідне покарання.

 

Співробітники патрульної поліції міста стояли біля автомобільної дороги, і раптом вони помітили машину “Volkswagen Tiguan”, яка привернула їхню увагу своїми діями. Під час повороту авто не ввімкнуло відповідні покажчики, тому правоохоронці зупинили транспортний засіб. Почавши розмову з водієм (50 років), поліцейські відразу ж помітили, що він перебуває під діями алкогольних напоїв, через це вони запропонували визначити чи правдива ця гіпотеза за допомогою спеціального пристрою “Драгер” або за бажанням поїхати у відповідний заклад для проходження тесту.

 

І тут чоловік пропонує їм неправомірну вигоду, щоб уникнути покарання. З самого початку його попередили про кримінальну відповідальність за такі дії, але чоловік на це уваги не звернув і продовжував давати хабар. Отже, інспектори задокументували випадок правопорушення і зателефонували до оперативно-розшукової служби.

 

Наразі відомо, що за фактом хабаря на чоловіка був складений адміністративний протокол відповідно до частини 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Машину водія нині конфіскували відповідні органи.

                                                                 

Мої відео