Голова Служби судової охорони: Перебуваючи в Авдіївському міському суді, і мешканці міста, і персонал установи перебуватимуть в абсолютній безпеці

Голова Служби судової охорони: Перебуваючи в Авдіївському міському суді, і мешканці міста, і персонал установи перебуватимуть в абсолютній безпеці
32309 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Сьогодні, 11 лютого, на Донеччині відбулася непересічна подія: після вимушеної майже восьмирічної перерви, спричиненої активними бойовими діями на Сході країни, відновлено повноцінну роботу Авдіївського міського суду Донецької області з розглядом справ та проваджень.

Привітати місцевих мешканців із відновленням роботи установи правосуддя до Авдіївки завітали Голова Верховного Суду Всеволод Князєв, член Вищої ради правосуддя Віталій Саліхов, т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, секретар Ради суддів України Олена Журавська, постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева, керівники Донецької обласної та Авдіївської міської військово-цивільних адміністрацій, судової влади Донеччини та правоохоронних органів області.

Вітаючи мешканців Авдіївки, Голова Верховного Суду Всеволод Князєв наголосив, що майже вісім років вони не мали належного доступу до правосуддя.

Завдяки зусиллям великої кількості людей нам вдалося відновити роботу Авдіївського міського суду, і я вітаю мешканців Авдіївки із цією подією, - наголосив Всеволод Князєв у своєму виступі.

Він також подякував колективам Добропільського міськрайонного та Селидівського міського судів, які взяли на себе додаткове навантаження й розглядали справи мешканців Авдіївки, і висловив переконання, що вже незабаром український прапор замайорить над кожним судом у Донецькій та Луганській областях.

Присутній на заході Голова Служби судової охорони Валерій Бондар, спілкуючись із мешканцями Авдіївки та журналістами, зазначив, що ще в минулому 2021 році, виконуючи рішення позачергового XVII з’їзду суддів, Служба в найкоротші строки взяла під свою охорону всі судові установи на підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей, окрім Авдіївського міського суду, який не працював.

Як тільки Авдіївський міський суд наприкінці січня розпочав проведення підготовчих заходів до повноцінної роботи та відновлення здійснення правосуддя, ми взяли цю судову установу під свій захист, - зазначив Валерій Бондар і додав, що, перебуваючи в суді, і мешканці Авдіївки, і персонал установи перебуватимуть в абсолютній безпеці.

Після завершення церемонії відкриття роботи Авдіївського міського суду почесні гості в супроводі виконувача обов’язків голови суду Сергія Проніна ознайомилися з відремонтованою та реконструйованою будівлею судової установи.

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона
Мої відео