Держава як інструмент

Держава як інструмент
21482 ПЕРЕГЛЯДІВ

На жаль, більшість українців живе через призму рожевих окулярів. Мова піде навіть не про карантин. Більша частка наших співгромадян готова повністю довіряти владі й жити за видуманими правилами. І все для того, щоб забезпечити примару своїх потреб. Ми віддаємо право державі на будь-які дії та без надії сподіваємось. Що ми отримуємо? Пусті обіцянки та ганебне ставлення до свого народу, які змушені терпіти. Хто, як не народ відплачується за безвідповідальність нашої влади.

Візьмемо пільги та допомогу. Кожен хто їх отримує тримається за них руками та ногами, а інші не помічають, що уряд тільки ускладнює життя не лише тому бізнесу, що помалу розвивається, а й тому, що ледь дихає. В підсумку з країни просто тікають ініціативні люди та виводяться чесні капітали. От і тоді держава починає зазирати до гаманців пересічних людей. Це зачароване коло нам не розірвати. Натомість потрібно вчитися правильно ставитися до власної держави. Вивчати внутрішні та зовнішні процеси, щоб не дати себе обкрадати. Якщо держава не в змозі допомогти, то хай не обдурює Вас.

Розглянемо питання з житлово-комунальними тарифами. За кілька років їх підняли так, що людина не може звести кінці з кінцями. При цьому аргумент чуємо тільки один: тарифи треба підняти до економічно обґрунтованого рівня. А от який це рівень ніхто нікому пояснювати не збираються. Від того, що люди мало знаються в політичних та економічних справах нашої держави легше запудрювати мізки. Кожен, хто отримав субсидію, промовчав. За кілька років було витрачено багатенько бюджету країни. Наразі у влади не вистачає бюджету ані на модернізацію, ані на субсидії.

Наше завдання знати свої права та добиватися від держави обіцяних «послуг». Українці потребують сильну державу без жорстоких репресій та війни. Сильну значить чесну та справедливу. Це коли у народу не крадуть, а поліціянт може арештувати міністра за порушення закону, а пересічний громадянин у суді отримає справедливий вердикт. Така сильна держава забезпечить мінімізацію корупції. Такі чіткі правила повинні створити й вони мають запрацювати. Але навіть вдосконалення політичної системи – це лише початок, яким може скористатися держава. Допоки органи влади житимуть в особняках без електоральних наслідків – політична корупція залишатиметься ключовою загрозою національній безпеці.

Мораль, вона ж і висновок: держава – це інструмент, а держслужбовець – це менеджер, якого ми наймаємо користуватись цим інструментом заради досягнення спільної мети та користі. Очевидно, що такий менеджер має бути навченим і підготовленим, щоб виконувати свої обов’язки. Нічого містичного в державній машині немає. Це хай і бюрократичний, але державний апарат.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео