ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДАМ ОДЕСИ

8582 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» розширює географію добрих справ, діставшись півдня України та вчергове реальними справами доводить міжнародній спільноті про ефективність спільних дій військових, патріотично налаштованих громадян і міжнародних благодійників.
Яскравим прикладом цього є поповнення фонду медичного обладнання Військово-медичного клінічного центру Південного регіону і Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» на загальну суму майже 800 тисяч гривень.
- У рамках Міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, що в Одесі, передано 55 багатофункціональних спеціалізованих ліжок із ортопедичними матрацами на суму майже 550 тисяч гривень. І, ми дуже пишаємося тим, що маємо можливість передати необхідне обладнання, яке допоможе рятувати життя та відновлювати здоров’я українським воїнам, - повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, наявність цих багатофункціональних ліжок значно полегшить як перебування хворих у лікувальному закладі, тaк і роботу медичного персоналу.
Слід зазначити, що дана медична гуманітарна допомога автопотягом доставлена наприкінці минулого року з Франції. Це стало можливим завдяки співпраці українських військових з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченком і Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» на чолі з Діаною Дольс, яка збирає допомогу для України.
Цього ж дня медичні меблі, багатофункціональні ліжка з ортопедичними матрацами, а також багато іншого майна медичного призначення на суму близько 250 тисяч гривень було передано до Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський».
- Ми ретельно вивчили вимоги медиків, тому моделі ліжок підібрані так, щоб якомога більше відповідали інтер’єру та розміру палат. Нове медичне обладнання допоможе максимально полегшити і пришвидшити лікування й реабілітацію пацієнтів. Особливо тих, хто відновлюється після тяжких травм чи складних операцій, - наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео